Narkotykowe wpadki piątkowe

Narkotykowe żniwa ciechanowskiej policji. W Glinojecku, Gąsocinie, Ciechanowie: marihuana i amfetamina.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=SYttG4gkWiY’]

Zaczęło się w ostatni piątek (25 października) ok. 7. Rano. – Ciechanowscy kryminalni w czasie przeszukania budynku gospodarczego w Glinojecku zabezpieczyli 140 gramów suszu konopi  indyjskich – informuje rzecznik ciechanowskiej policji podinsp. Leszek Goździewski. – Nie zastali 31-letniego właściciela, gdyż przebywa poza miejscem zamieszkania, ale jego zatrzymanie to kwestia czasu.Tego samego dnia, tyle że ok. 18.40 w Gąsocinie, gm. Sońsk, policjanci prewencji podczas legitymowania osób siedzących w oplu zaparkowanym przy ul. Nasielskiej zabezpieczyli pięć rynkowych działek amfetaminy. Pięciu mężczyzn – mieszkańców gminy Sońsk trafiło do aresztu.
– W czasie przeszukania w miejscu zamieszkania 26-latka policjanci zabezpieczyli 8,36 grama marihuany. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty, przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego instytucję dobrowolnego poddania się karze 2 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, 400 złotych grzywny, nadzór kuratora plus koszty i opłaty sądowe – relacjonuje rzecznik Goździewski. – 22-letni posiadacz amfetaminy, usłyszał zarzuty posiadania narkotyku, przyznał się i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego instytucję dobrowolnego poddania się karze: dwa miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, 300 zł grzywny, nadzór kuratora plus koszty i opłaty sądowe.

Wobec 28- latka nie zastosowano dobrowolnego poddania się karze. – Przedstawiony mu zarzut posiadania 0,58 grama marihuany zrozumiał, ale nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień – mówi rzecznik.

Ostatni posiadacz narkotyków wpadł w piątek ok. 21.05 na ul. Nadrzecznej w Ciechanowie.- Policjanci Wydziału Prewencji w czasie legitymowania 18-letniego mieszkańca Ciechanowa zabezpieczyli 0,14 grama suszu konopi indyjskich – relacjonuje Leszek Goździewski. – Mężczyzna został zatrzymany usłyszał zarzut posiadania narkotyku, przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego instytucję dobrowolnego poddania się karze: trzy miesiące pozbawienia wolności z zawieszeniem wykonania kary na trzy lata, nadzór kuratora plus  koszty i opłaty sądowe.

a

Jeden komentarz

  1. 0,14g !!!!!!!!!!!!!!!
    i 3 na 3…. pojebane panstwo

Comments are closed.