NEONET otwiera się w Ciechanowie – na klientów czeka specjalna oferta promocyjna!

Już w czwartek, 24 września, wielkie otwarcie salonu NEONET w Ciechanowie. Tego dnia, od godziny 9:00, elektromarket rusza z wyjątkową akcją „Wyścig po kasę”. Pierwszym 300 osobom, które odwiedzą sklep zlokalizowany przy ul. Władysławowo 68, rozdane zostaną bony rabatowe o wartości do 100 złotych!

Otwarcie salonu NEONET w Ciechanowie to dla mieszkańców regionu możliwość dokonania zakupu elektroniki użytkowej w komfortowych warunkach – dogodna lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 60 i dostęp do licznych miejsc parkingowych sprawiają, że markowe sprzęty AGD oraz RTV są dostępne na wyciągnięcie ręki. Salon NEONET zlokalizowany jest przy ul. Władysławowo 68, w kompleksie budynków, w których znajduje się m.in. market budowlany Castorama.

Warto się spieszyć!

W dniu otwarcia na pierwszych 300 klientów czeka wyjątkowa oferta promocyjna. Aż stu osobom, które jako pierwsze odwiedzą sklep, zostaną wręczone bony rabatowe o wartości 100 zł do wykorzystania w czasie kolejnej wizyty w NEONET. Następne pięćdziesiąt osób zgarnie bony na zakupy w kwocie 75 zł. Na kolejnych stu klientów czekać będzie 50 złotych zniżki, a bon o wartości 25 złotych zostanie wręczony pięćdziesięciu osobom.

Niezależnie od tego, kiedy kupujący pojawi się w sklepie, otrzyma wsparcie doświadczonych doradców, którzy pomogą dobrać produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy sieci zadbają również o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie sklepu.

– Odliczamy godziny do otwarcia nowego salonu NEONET w Ciechanowie – miejsca, w którym można bezpiecznie zaopatrzyć się w elektronikę użytkową. Zapewniamy, że w sklepie nie zabraknie maseczek oraz płynów dezynfekujących. Polecamy też zakupy online. Wystarczy wejść na naszą stronę www.neonet.pl, zakupić produkt i wybrać formę realizacji zamówienia – odbiór osobisty bądź opcję z dostawą do domu i montażem – mówi Paweł Kondracki, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

W czasie zakupów w salonie, NEONET zachęca do dokonywania płatności bezgotówkowych i apeluje o zachowanie minimum 1,5 metra odległości od innych.