Nie żyje doktor Sławomir Brzozowski – założyciel i szef ciechanowskiej przychodni Medicus

– Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym zmarł założyciel NZOZ Medicus Clinic oraz dyrektor Doktor Sławomir Brzozowski – poinformowano w niedzielę 6 grudnia na profilu FB Medicusa.

Sławomir Brzozowski miał 70 lat. Zmarł w ciechanowskim szpitalu. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie – chorował na covid-19. Ś.p. Sławomir Brzozowski posiadał specjalizację medycyny ogólnej i rodzinnej oraz ginekologiczno-położniczą. Medicusem kierował od 20 lat. Był lubiany i dobrze oceniany przez pacjentów.

NZOZ Medicus Clinic nie zawiesza działalności. – Wszystkich Pacjentów pragniemy poinformować, że przychodnia pracuje i będzie nadal pracować bez zmian stawiając dobro i zdrowie pacjenta na pierwszym miejscu kontynuując tym samym dzieło i marzenie Doktora Brzozowskiego. Wszelkie informacje dotyczące dnia i miejsca pogrzebu podamy wkrótce – czytamy na profilu FB.

Ś.p. Sławomir Brzozowski to kolejna, znana ofiara koronawirusa w Ciechanowie. Wcześniej covid-19 przyczyniła się do śmierci m.in.: nauczyciela Munindry Perery, społecznika Jacka Stachiewicza i dziennikarza Krzysztofa Kowalskiego.

Red

Fot. pixabay.com