Nietrzeźwy kierowca bmw uderzył w drzewo

– 23-letni kierujący samochodem bmw, nietrzeźwy zakończył swoją podróż na przydrożnym drzewie. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Luszewie, gm. Glinojeck na drodze między Wólką Garwarską, a Faustynowem -. Policjanci ustalili, że 23-letni nietrzeźwy kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem,  zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo. Kierowcy oraz pasażerowi na szczęście nic się nie stało. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu – informuje podkom. Brzezińska.


Mieszkaniec pow. ciechanowskiego stracił prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka nawiązka oraz zakaz prowadzenia pojazdami.

Akcja ratownicza trwała ok. godziny. Ruch na drodze odbywał się w tym czasie wahadłowo. W akcji brały udział dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ciechanowie, dwa z OSP KSRG w Glinojecku, dwa Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz policjanci.

Red

Fot. FB OSP KSRG Glinojeck