Nowe sklepy i większa powierzchnia. Trwa przebudowa Centrum MMG w Ciechanowie

Nowe marki, zwiększenie powierzchni przez dotychczasowych najemców oraz modernizacja części kompleksu – to zmiany, jakie czekają klientów najpopularniejszego centrum handlowego w Ciechanowie. Prace budowlane trwają, a ich ukończenie zaplanowane jest  wczesną jesienią tego roku.

Przebudowa centrum MMG w Ciechanowie umożliwi otwarcie trzech popularnych sklepów, znanych klientom w całej Polsce. To dyskont niespożywczy ACTION o powierzchni prawie 1 tysiąca m², z szeroką ofertą często zmieniających się produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Drugim sklepem, który na stałe dołączy do centrum, jest popularna drogeria Rossmann o powierzchni blisko 500 m² i salon optyczny Vision Express. Sklepy popularnych marek PEPCO oraz KIK, znane już mieszkańcom Ciechanowa i okolic, zmienią swoją lokalizację i niemal podwoją powierzchnię. Wszystkie posiadać będę osobne, komfortowe wejścia z zewnątrz centrum. W ramach modernizacji, nowe aranżacje zyskają również salony w samym pasażu obiektu. 

Oferta MMG Ciechanów będzie się rozwijać. Jak zapowiada Anna Polak, szefowa działu najmu MM Group, właściciela obiektu, firma planuje kolejne etapy inwestycji, co umożliwi otwarcie nowych sklepów, popularnych marek. – Dążymy do ciągłego ulepszania oferty i przestrzeni zakupowej. Funkcjonalny i wygodny koncept rozlokowania sklepów w centrum łączy klasyczny pasaż zakupowy z parkiem handlowym, z osobnym wejściem do lokali najemców wielkoformatowych. Daje on wiele możliwość, które pomogły nam w warunkach obostrzeń pandemicznych – mówi Anna Polak.

Tymczasem prace budowlane trwają już w najlepsze, a ich finał zaplanowano wczesną jesienią tego roku. Nowe sklepy zaproszą pierwszych klientów jeszcze przed końcem roku. – Aktualnie trwają prace rozbiórkowe, wymieniana jest elewacja i modernizowane są instalacje wewnętrzne. Przygotowujemy powierzchnię dla nowych najemców – mówi Damian Czernik, zarządca Centrum MMG Ciechanów. – W tej fazie inwestycji odświeżamy koncept całego centrum, istotnie poprawiając komfort zakupów dla naszych klientów. Prowadzone prace nie zakłócają działania sklepów, obiekt pozostaje otwarty, a obszar przebudowy został odpowiednio zabezpieczony – dodaje Damian Czernik.

Centrum handlowe MMG Ciechanów jest zlokalizowane na granicy Ciechanowa i pobliskiego Władysławowa. Jego ofertę stanowi połączenie popularnych, globalnych marek i lokalnych najemców. Wśród nich, dostępne są takie marki, jak m.in.: H&M, Reserved, House, CCC, 4F, KF Sport, Jysk, KIK, PEPCO, drogeria Hebe i market spożywczy Intermarché. Wkrótce dołączą do nich Action, Rossmann i Vision Express.

Centrum dysponuje dużym parkingiem naziemnym na 500 miejsc. Obiekt jest położony przy popularnej, głównej drodze krajowej nr 60, biegnącej przez województwa mazowieckie i łódzkie. Do centrum można dojechać bezpośrednio także komunikacją miejską, z przystankiem w bezpośrednim sąsiedztwie głównego wejścia do obiektu.

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym
oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. W portfolio firmy znajdują się, dominujące w swoich lokalizacjach, centra małej i średniej wielkości oraz parki handlowe, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach, o łącznej powierzchni handlowej ponad 135 000 m². Firma posiada piętnastoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół doświadczonych ekspertów branży nieruchomości handlowych. W historii swojej działalności MMG rozwinęło, wynajęło i wybudowało ponad 350 000 m² powierzchni handlowo – usługowej.