Nowy rozkład. Będzie nowe połączenie między Ciechanowem, a Mławą

Od niedzieli 11 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Zmiany dotyczą także najbardziej interesującej mieszkańców naszego regionu linii Warszawa-Działdowo.

Jak podaje przewoźnik – na tej linii organizacja pociągów będzie zbliżona do obecnej. – Zaplanowano jednak dodatkowe połączenie na odcinku Ciechanów – Mława. Umożliwi ono dzieciom i młodzieży dojazd do szkoły w Mławie z kierunku Ciechanowa – informują Koleje Mazowieckie.

Nowy rozkład został opracowany na podstawie dotychczas funkcjonującego. – W związku z tym w przypadku większości linii, nowa organizacja ruchu pociągów będzie zbliżona do obecnej. Pasażerowie będą musieli jednak liczyć się z utrudnieniami, powiązanymi w dużej mierze z pracami modernizacyjnymi na stacji Warszawa Zachodnia, a także na niektórych liniach – informują Koleje Mazowieckie.

Więcej na: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-mediow/nowa-edycja-rozkladu-jazdy-pociagow-kolei-mazowieckich-20222023 oraz https://www.mazowieckie.com.pl/pl/kategoria/rozklady-jazdy

red

Fot. Koleje Mazowieckie