Ostatnia szansa na ostatnie seanse w Kinie “Łydynia”. Przed lockdownem

Obiad zjedzonym, spacer zaliczony, w kościele się było? To nie siedźcie w domu przed telewizorem, tylko wybierzcie się przed większy ekran – do ciechanowskiego Kina “Łydynia”, które zaprasza dzisiaj (niedziela, 14 marca) na ostatnie seanse – przed jutrzejszym zamknięciem kin.

Ciechanowskie kino, tak jak inne w województwie mazowieckim, będą zamknięte co najmniej do 28 marca w związku nowymi obostrzeniami pandemicznymi wprowadzonymi przez rząd. – To ostatnia by obaczyć premierowe filmy “Co w duszy gra” i “Młoda. Obiecująca. Kobieta” – zaprasza Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki. Zapraszamy także na pozostałe tytuły z naszego repertuaru: “Tarapaty 2.” “Boże Ciało” oraz “Słodki koniec dnia”. Bilety: www.pckisz.pl

A gdy już przyjdziecie do kina – nie zapomnijcie zajrzeć na dwie interesujące wystawy: w Galerii “Na Pięterku” i w Galerii im. Bolesława Biegasa. Bo galerie też od jutra będą zamknięte.

I nie bójcie się silnie wiejącego dzisiaj wiatru – do południa ciechanowska Straż Pożarna nie otrzymała żadnych zgłoszeń o szkodach przezeń wyrządzonych.

red

Fot. FB PCKiSz w Ciechanowie