Pięć osób zginęło w Dreglinie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek (30.05) nad ranem na drodze krajowej nr 7 w Dreglinie (gm. Glinojeck). W zderzeniu dwóch aut zginęło pięć osób, a trzy zostały ranne.

– Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi – relacjonuje rzecznik ciechanowskiej policji podinspektor Leszek Goździewski. – W samochodzie toyota jechały trzy osoby , w wyniku doznanych obrażeń zmarła pasażerka pojazdu. W samochodzie fiat jechało pięć osób,  cztery z nich zmarły na miejscu w tym dwoje dzieci , kierujący został zabrany do szpitala.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=Vo3KEsf9y5A’]

Jak informuje rzecznik Goździewski – wstępnie ustalono, że pojazdy jechały z przeciwnych kierunków, jeden do Warszawy a drugi w stronę Gdańska. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Z czynności wykonanych na miejscu wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki fiat albea z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki toyota avensis.

W szpitalach nadal przebywają ranni: kierowca i pasażer toyota w Płońsku, kierowca Fiata w Płocku. Policja ustala okoliczności wypadku.