Pobiegną dla Anety Murawskiej

6-8 marca w całym kraju organizowany jest Ogólnopolski Charytatywny Bieg Kobiet! Stowarzyszenie Mazovia ProActiv Ciechanów zaprasza do udziału w nim.

Mazovia ProActiv zaprasza wszystkich z całej Polski do akcji biegowo – charytatywnej. Z zakupionych pakietów organizator wesprze finansowo leczenie i rehabilitację Anety Murawskiej, przekazując darowiznę na jej konto w Fundacji SEDEKA  http://sedeka.pl/opp/murawska-aneta#. Aneta Murawska to 42- letnia kobieta, która walczy o powrót do zdrowia po nagłym zatrzymaniu krążenia (NZK).

By zgłosić się do biegu należy wykupić pakiet na stronie: www.proactivshop.pl 

Wydarzenie będzie mieć charakter wirtualny, ponadto jest charytatywne i towarzyskie. Bieg jest indywidualny i grupowy co oznacza, że nie jest wydarzeniem masowym, bez żadnego kontrolowania. Każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu.

Minimalnym dystansem do pokonania jest jedynie 3 km, które można przebiec, przejść, przejechać, przepłynąć jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym. Pokonanie dystansu może odbyć się w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie. Podczas pokonywania dystansu można mieszać te techniki. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dokonania pomiaru swojej aktywności za pomocą własnych urządzeń lub aplikacji monitorujących aktywność fizyczną (np. Endomondo).

Po ukończeniu biegu należy wysłać screen lub zdjęcie potwierdzające aktywność na wskazany adres e-mail organizatora kontakt@proactivshop.pl  oraz można podesłać na profile społecznościowe (FB lub Instagram) i otagowaćje hasztagami: #WirtualnyBiegKobiet, #BiegKobiet oraz #MazoviaProActiv i #ProActivShop. 

Więcej o Ogólnopolskim Charytatywnym Biegu Kobiet  w regulaminie:

Szczegóły o wydarzeniu na FB https://www.facebook.com/events/190107885727873/permalink/194801548591840/

Fot. FB MAzovia ProActiv