Podejrzani o rozbój zatrzymani

Czterej ciechanowianie mogą spędzić za kratkami nawet do 12 lat. Są podejrzani o rozbój i kradzież auta.

-W minioną niedzielę dyżurny komendy policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie rozboju na mieszkańcu Ciechanowa. Na miejscu policjanci ustalili, że na ulicy Mleczarskiej kierującemu volkswagenem zajechało drogę bmw zmuszając go do zatrzymania się. Z pojazdu wysiadło trzech mężczyzn, czwarty został w pojeździe. Mężczyźni podeszli do pojazdu pokrzywdzonego i bijąc go po twarzy oraz pasażera, wyciągnęli ich z auta, po czym wsiedli do niego i odjechali – relacjonuje podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

-Jeszcze tej samej nocy mundurowi odnaleźli skradziony pojazd, jak również zatrzymali czterech mieszkańców Ciechanowa (26-40 lat) oraz zabezpieczyli bmw, którym się poruszali. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jeden z z podejrzanych jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, ponadto podczas zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki – informuje podkom. Brzezińska.

– Mężczyźni usłyszeli już zarzuty rozboju oraz dodatkowo jeden z nich za posiadanie narkotyków. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.