Policjant na emeryturze

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się pożegnanie asp. sztab. Jacka Grzymkowskiego, funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego, który właśnie przeszedł na emeryturę. – Komendant Powiatowy Policji insp. Grzegorz Grabowski podziękował za lata rzetelnej służby oraz życzył wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu prywatnym – poinformowała podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów.

Podczas czwartkowej uroczystości komendant powiatowy policji   insp. Grzegorz Grabowski w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych podziękował asp. sztab. Jackowi Grzymkowskiemu funkcjonariuszowi Wydziału Ruchu Drogowego za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby.

Od lewej: komendant insp. Grzegorz Grabowski, asp. sztab, Jacek Grzymkowski, zastępca komendanta mł. insp. Zbigniew Andres.

Asp. sztab. Jacek Grzymkowski służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1991 roku. Przez ponad 29 lat związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego. Od sierpnia 2014 roku zajmował  stanowisko Kierownika Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego. W trakcie pełnienia służby został odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Fot. FB Policja Ciechanów