Potrącony przez pociąg. Utrudnienia w ruchu

Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu pociągów na odcinku Gąsocin – Ciechanów. Powód: potrącenie mężczyzny przez pociąg. –

– Potrącenie na torach, najprawdopodobniej mężczyzny. Ruch pociągów wstrzymany. Trwają czynności policji na miejscu zdarzenia. Zgłoszenie 13.36 – poinformowała na po 14. oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie kom. Jolanta Bym.

Do wypadku miało dojść na ciechanowskim Krubinku.

Na oficjalnej stronie Kolei Mazowieckich czytamy: Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Działdowo (na odcinku Gąsocin – Ciechanów). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji, kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie http://www.portalpasazera.pl

Od godz. 14:20 Wprowadzono Wzajemne honorowanie biletów KM – IC na odcinku Warszawa Zachodnia – Działdowo – Warszawa Zachodnia. Honorowanie obowiązuje do odwołania.

– Ruch odbywa się już w obydwu kierunkach. Pasażerowie pociągu relacji Gdynia – Wiedeń. który uczestniczył w zdarzeniu przesiedli się do innego pociągu – poinformowała nas przed 18. kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.
red