Powiat ciechanowski. Odznaczenia dla pedagogów

Podczas uroczystości w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wręczono m.in. 57 „Medali za Długoletnią Służbę” nauczycielom i pracownikom szkół i placówek oświatowych z terenu działania Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Ciechanowie.

Odznaczeni zostali m.in. pedagodzy z placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ciechanowski. Gratulacje złożył im Jan Andrzej Kaluszkiewicz, starosta ciechanowski.

Odznaczeni zostali:

Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę: Piotr Kaczmarczyk, Maria Jolanta Tyjeńska-Cylke.

Srebrnymi Medalami za Długoletnią Służbę: Aneta Chumięcka, Ewelina Inga Kacprzak, Aleksandra Leszczyńska.

Brązowymi Medalami za Długoletnią Służbę: Przemysław Grochowski, Piotr Rafał Janakakos, Iwona Kaliszewska, Paweł Pawłowski, Monika Sadowska, Marek Zimnowodzki, Ewa Żmijewska.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za uzyskanie Tytułu Laureata w konkursie dla nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Kierunek Innowacja 2025” otrzymała Paulina Kowalczuk.

Medal Komisji Edukacji Narodowej, który nie został odebrany w dniu 24 października 2025 r. otrzymał Rafał Korzybski.

red

Fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie