Podczas uroczystości w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wręczono m.in. 57 „Medali za Długoletnią Służbę” nauczycielom i pracownikom szkół i placówek oświatowych z terenu działania Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Ciechanowie.
Odznaczeni zostali m.in. pedagodzy z placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ciechanowski. Gratulacje złożył im Jan Andrzej Kaluszkiewicz, starosta ciechanowski.

Odznaczeni zostali:
Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę: Piotr Kaczmarczyk, Maria Jolanta Tyjeńska-Cylke.
Srebrnymi Medalami za Długoletnią Służbę: Aneta Chumięcka, Ewelina Inga Kacprzak, Aleksandra Leszczyńska.
Brązowymi Medalami za Długoletnią Służbę: Przemysław Grochowski, Piotr Rafał Janakakos, Iwona Kaliszewska, Paweł Pawłowski, Monika Sadowska, Marek Zimnowodzki, Ewa Żmijewska.
Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za uzyskanie Tytułu Laureata w konkursie dla nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Kierunek Innowacja 2025” otrzymała Paulina Kowalczuk.
Medal Komisji Edukacji Narodowej, który nie został odebrany w dniu 24 października 2025 r. otrzymał Rafał Korzybski.

red
Fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie


