To już dziś! – Wojtek Gęsicki w Kawiarni Artystyczna

Trudno być prorokiem we własnym kraju, niełatwo być artystą we „własnym” mieście. Przekonał się o tym plastyk Marek Zalewski, przekonał poeta i pieśniarz Wojciech Gęsicki. Tym bardziej cieszy, że już dzisiaj (10 grudnia) można będzie Wojtka posłuchać (w towarzystwie Rafała Grząki) w Kawiarni Artystycznej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na Recital Piosenki Literackiej w wykonaniu Wojtka Gęsickiego i Rafała Grząki:

Wojtek Gęsicki, znany jako „Bard największy na świecie”, jest kompozytorem, autorem tekstów i wykonawcą scenicznym. Od 25 lat zachwyca ciepłym głosem i spotykaną u nielicznych artystów zdolnością do nawiązywania kontaktu z Widzem. Proponujemy Państwu spotkanie z piosenkami m.in. Cohena, Okudżawy, Wysockiego i Grechuty, a przy tym humor i wspólne śpiewanie. Akompaniament na żywo w wykonaniu jednego z najlepszych akordeonistów w kraju Rafała Grząki – absolwenta UMFC w Warszawie, w klasie jednego z najwybitniejszych wirtuozów akordeonu prof. Klaudiusza Barana. Od 2013 r. pracuje tam jako asystent w klasie akordeonu jako doktor sztuk muzycznych. Ponadto jest absolwentem Policealnego Studium Jazzu w klasie akordeonu jazzowego, prowadzonej przez legendę polskiego jazzu – Andrzeja Jagodzińskiego. Od wielu lat współpracuje z warszawskimi teatrami, współtworzy najróżniejsze projekty artystyczne. Zapraszamy na recital Panów! – zaprasza PCKiSz.

 Kawiarnia Artystyczna 10 grudnia, godz. 18.30, wstęp – 20 zł

Fot. PCKiSz Ciechanów