Program „Gmina Regimin dla Malucha” wciąż trwa

Powitano właśnie najmłodszych mieszkańców gminy: Kajetana i Oliwię oraz ich rodziców.

– Cieszymy się, że dzięki programowi „Gmina Regimin dla Malucha” możemy symbolicznie powitać nowe życie w gminie Regimin i okazać wsparcie Rodzicom na początku tej pięknej, ale wymagającej drogi. Wyprawka to coś więcej niż praktyczny zestaw dla niemowlęcia – to gest wsparcia dla Rodziców i znak, że od pierwszych dni maluszki są ważną częścią gminy Regimin. Cieszymy się, że możemy być z Wami w tym ważnym dla Was czasie. Życzymy Wam dużo zdrowia, radości, spokoju i wielu ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech gmina Regimin zawsze będzie dla Was bezpiecznym i pełnym życzliwości domem – czytamy na profilu Gminy w mediach społecznościowych.

red

Fot. FB Marioli Kołakowskiej

red