Przyjdź porozmawiać z radnym

 

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=-3Bz3d5ncWk’]

Dwóch interesantów przyjął dzisiaj (wtorek, 1 marca) radny PO Janusz Szymańczyk. Ciechanowscy radni miejscy rozpoczęli dyżury w Urzędzie Miasta.

Jeden z interesantów Janusza Szymańczyka poskarżył się na fatalną nawierzchnię ul. Mościckiego. – Oczywiście będę w tej sprawie interpelował na najbliższej sesji Rady Miasta – powiedział nam radny. Drugi interesant szuka pracy. – W tym przypadku jest zdecydowanie trudniej pomóc, bo wiadomo, że o pracę w Ciechanowie nie jest łatwo – mówi Janusz Szymańczyk.

Radny jest zadowolony z dyżuru. – To był bardzo dobry pomysł  – skomentował.

Przypomnijmy, że incjatywą wprowadzenia dyżurów wystąpił radny Dariusz Węcławski. Przychylił się do niej przewodniczący Rady Miasta Mariusz Stawicki i oto mamy harmonogram dyżurów: poniedziałek – Polskie Stronnictwo Ludowe, wtorek – Platforma Obywatelska, środa – Prawo i Sprawiedliwość, czwartek – przewodniczący Rady Miasta, piątek – Ciechanowska Wspólnota Samorządowa.

Dyżury odbywać się będą w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w godz. 14-16 w gabinecie przewodniczącego rady, znajdującym się w budynku Urzędu Miasta przy ul. Wodnej 1 – pokój nr 204, I piętro.

msz