Radny Mariusz Stawicki zrzekł się mandatu

Mariusz Stawicki, radny Koalicji Obywatelskiej w Radzie Powiatu Ciechanowskiego zrzekł się mandatu. 

Rezygnacja, wraz z uzasadnieniem została ogłoszona na dzisiejszej (poniedziałek, 29 września) sesji Rady. Oświadczenie o zrzeczeniu odczytała przewodnicząca Rady Powiatu Elżbieta Szymanik. Poinformowała, że 26 września do Biura Rady wpłynęło pismo od radnego, w którym powiadomił, że z dniem 25 września zrzekł się mandatu radnego w związku z podstawieniem mu zarzutów popełnienia przestępstwa umyślnego.

Oświadczenie radnego zostało przekazane do biura Komisarza Wyborczego. Mandat po Stawickim obejmie, jeśli się zgodzi, Barbara Kamińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie

Red