Regimin. Dorwać wandali

Wandale rozrabiają przy Szkole Podstawowej w Regiminie, więc do akcji wkracza dzielnicowy z tamtejszego Posterunku Policji.

-W związku z odnotowanymi dewastacjami na terenie Szkoły Podstawowej w Regiminie dzielnicowy Gminy Regimin objął ten teren szczególnym nadzorem. Policjanci z Posterunku Policji w Regiminie proszą o reakcję rodziców! Ważne jest by wiedzieli, gdzie znajdują się ich dzieci! – informuje Urząd Gminy Regimin. – Teren szkoły jest dostępny dla wszystkich, którzy w należyty sposób z niego korzystają. Troszczmy się o nasze wspólne dobro. Apelujemy, żebyśmy nie pozostawali obojętni wobec wandalizmu.

– Ten nadzór to działania priorytetowe. Każdy dzielnicowy na początku pierwszego i drugiego półrocza musi podjąć działania w sprawach, na które będzie zwracał szczególną uwagę -wyjaśnia nam oficer rasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie podkom. Ewa Brzezińska. – W Regiminie mieliśmy kilka zgłoszeń o uszkodzeniu np. ławek. Dlatego policjanci z tamtejszego Posterunku, aby wyeliminować takie akty wandalizmu objęli szczególnym nadzorem ten teren.

red

Fot. Urząd Gminy w Regiminie