Rodzinna Niedziela w Muzeum Romantyzmu

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza dzieci i rodziców do udziału w koncercie i warsztatach przygotowanych w ramach cyklicznie organizowanej Rodzinnej Niedzieli – 16 lutego.

O godz. 15.30 rozpocznie się bajkowy koncert „Baju baj, na skrzypeczkach proszę graj”, którego głównym bohaterem będą skrzypce. Okazuje się, że razem z nimi świetnie wymyśla się bajki i podróżuje po świecie. W koncercie weźmie udział znakomity skrzypek Michał Lisiewicz, a jego skrzypcom towarzyszyć  będą: fortepian – Dagmara Dudzińska, kontrabas – Marcin Fidos oraz bajarka – Viola Łabanow. Zapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki.

Warsztaty kreatywne „Zorza w pudełku” zaplanowane tradycyjnie z podziałem na dwie grupy, rozpoczną się z wybiciem godzin: 14.00 oraz 16.30. Zapisy na warsztaty pod nr tel. 23 671 70 25

Bilety w cenie: 18 zł – pierwsze dziecko, 16 zł – kolejne dziecko. 16 luty 2020, niedziela, godz. 15.30 – koncert, warsztaty 14.00 i 16.30. Oranżeria.