Ślisko na drogach. Korek w Konopkach

Zima nie rozpieszcza ostatnio kierowców. Dzisiejsze (czwartek, 4 lutego) nocne i poranne opady śniegu i deszczu ze śniegiem utrudniały jazdę. W powiecie ciechanowskim doszło do trzech kolizji.

Ok. 8. rano poważne utrudnienia wystąpiły w Konopkach (gm. Stupsk) w powiecie mławskim, gdzie ciężarówki nie mogły wyjechać na wiadukt na drodze wojewódzkiej nr 615 Ciechanów – Mława.

Jak nas poinformowała Renata Drążewska, dyrektor Rejonu Drogowego Ciechanów – Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich – dziś w nocy na odcinku Ciechanów-Mława – tej drogi – wysypano 11 ton mieszanki. Później operację powtórzono jeszcze raz.

A w powiecie ciechanowskim – dzisiaj do godz. 11. policja odnotowała trzy kolizje drogowe: w Kałęczynie (gm. Sońsk) oraz w Ciechanowie na ulicach: Mleczarskiej i Armii Krajowej.

Kierowcy skarżyli się m.in. na zły stan drogi z Ciechanowa do Sońska. W tej sprawie w Powiatowym Zarządzie Dróg interweniował radny powiatowy Sławomir Rudnicki. Interwencja przyniosła skutek, przed południem droga była odpowiednio posypana.

Red

Fot. Maciej Zagroba