Śmierć w wypadku. Policjanci apelują o maksymalną ostrożność podczas jazdy

Kierowca dodge’a zmarł po przewiezieniu do szpitala. Auto, którym kierował zderzyło się wczoraj (środa, 23 listopada) z ciężarówką. Do wypadku doszło na drodze Mława-Szydłowo.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wczorajszego wypadku, około godziny 15.00, Mława, ul. Warszawska – wiadukt S7, doszło do zdarzenia dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki Dodge, mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc od strony miejscowości Ciechanów w kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi,  z nieustalonych wstępnie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Renault. Samochodem ciężarowym wraz z naczepą marki Renault kierował mieszkaniec województwa małopolskiego. W wyniku wypadku pasażer pojazdu marki Dodge, jak i kierujący pojazdem marki Renault, nie odnieśli obrażeń ciała. Natomiast kierujący pojazdem Dodge został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie zmarł. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji i prokuratura – informuje asp. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Policjanci apelują o zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze. Jesienno – zimowe warunki są trudne, a chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznym wypadkiem.

red

Fot. KPP Mława