Śmiertelny wypadek w powiecie przasnyskim

– Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce dziś w miejscowości Goski-Wąsosze. Na drodze śmierć poniósł 39-letni mężczyzna. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! – informuje mł. asp. Ilona Cichocka z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Projekt bez nazwy – 1

Do tragedii doszło dzisiaj (czwartek, 15 lutego) około godziny 6.30 na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Goski-Wąsosze. – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym  marki Mercedes, 57-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, jadąc od miejscowości Przasnysz w kierunku miejscowości Szczytno, wykonywał manewr skrętu w lewo na parking. Kierujący pojazdem osobowym marki Saab, który poruszał się w kierunku Przasnysza, aby uniknąć zderzenia drogowego z pojazdem marki Mercedes zjechał na lewy pas jezdni, po czym uderzył w samochód ciężarowy marki DAF, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego – informuje mł. asp. Ilona Cichocka z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. –  W wyniku wypadku kierujący samochodem osobowym, 39-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego poniósł śmierć na miejscu, a jego 46-letni pasażer z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

red

Fot. KPP w Przasnyszu