Wczoraj (poniedziałek, 15 grudnia) wieczorem na teren jednej z posesji w Lekowie, gm. Regimin spadł wojskowy dron obserwacyjny. Nikomu nic się nie stało. Sprawę bada Żandarmeria Wojskowa.
Jak poinformowała nas nadkom. Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie – informację o upadku drona policja dostała o 20.11. Teren został zabezpieczony do czasu przyjazdu Żandarmerii Wojskowej, która przejęła sprawę.
Jak poinformowała dzisiaj Mariola Kołakowska, wójt gminy Regimin, w specjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Gminy – w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, nie ma też żadnych szkód materialnych.

O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.
red


