Spójrz Mu w oczy i rekolekcje dla młodzieży

Gościem kolejnego spotkania z cyklu “Spójrz Mu w oczy” będzie dziennikarka TVN 24 Brygida Grysiak. Spotkanie odbędzie się w sobotę 31 marca – już tradycyjnie w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu. A w poniedziałek i wtorek  (2 i 3 kwietnia) ciechanowscy duszpasterze młodzieży zapraszają na rekolekcje młodych ciechanowian.

Początek spotkania z Brygidą Grysiak  – godz. 19.

O spotkaniu z Brygidą Grysiak i rekolekcjach dla młodzieży:

Brygida Grysiak jest dziennikarką TVN 24. Przygotowuje materiały dotyczące przede wszystkim życia politycznego i religijnego. Jest autorką wywiadu-rzeki z księdzem Mieczysławem Mokrzyckim„Najbardziej lubił wtorki”. Książka opowiada o nieznanych dotąd faktach z życia papieża Jana Pawła II. Razem z Pawłem Zuchniewiczem napisała książkę „Kobiety w życiu Jana Pawła II”.

A duszpasterze młodzieży w Ciechanowie zapraszają studentów, młodzież licealną na wieczorowe rekolekcje wielkopostne. Odbędą się one 2 i 3 kwietnia br. o godz. 19.30 w parafii M.B. Fatimskiej.

Temat rekolekcji: Dla mnie bowiem żyć to Chrystus (Flp 1, 21). Żyję ponieważ wierzę. Tak żyję jak wierzę.

Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Sieczka, wikariusz parafii św. Marcina w Zielonej i katecheta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej.