Sportowy ambasador gminy Regimin

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej rozgrywanych w Egipcie był jednym z najlepszych zawodników polskiej reprezentantów Polski. W sumie zdobył 16 bramek. Przemysław Krajewski, bo o nim mowa – odwiedził Urząd Gminy Regimin.

Krajewski to wychowanek klubu Czarni Regimin, grał też w Jurandzie Ciechanów, a obecnie jest zawodnikiem płockiej Wisły. – Sukcesy sportowe mieszkańców naszej gminy są dla nas niezwykle ważne, ponieważ inspirują młode pokolenia – komentuje wójt gminy Regimin Mariola Krajewska, która spotkała się ze szczypiornistą i wręczyła mu podziękowania za świetną grę i nie tylko.

– Pragnę Panu podziękować za to, iż Swoją postawą prospołeczną udowodnił Pan młodym mieszkańcom Gminy, że dzięki wytrwałości, zapałowi i ciężkiej pracy można wiele osiągnąć i być dostrzeżonym na arenie krajowej i międzynarodowej. Swoimi osiągnięciami przyczynił się Pan w znacznym stopniu do rozpromowania Gminy Regimin w kraju i za granicą, za co serdecznie dziękuję. Życzę Panu wielu sukcesów zarówno w sporcie, jak i życiu osobistym – napisała na portalu społecznościowym pani wójt.

Jak dodała – czeka na spotkanie z drugim wychowankiem Czarnych – Adamem Morawskim, który jako bramkarz polskiej drużyny również doskonale spisywał się na egipskich mistrzostwach globu.

Red

Fot. FB Mariola Kołakowska