Gminny Zakład Komunalny w Regiminie apeluje do mieszkańców gminy o sprawdzenie nieruchomości, które nie są użytkowane całorocznie, a które mają podłączoną wodę.
Powód? Zwiększony w ostatnim czasie pobór wody z ujęć. GZK obawia się, że po ostatniej fali mrozów mogło dojść do zalania takich nieruchomości.

red
Fot. pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne


