Starosta na XI Europejskim Kongresie Samorządów

Starosta ciechanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz wziął udział w w XI Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach – największej międzynarodowej konferencji samorządowej w Polsce.

W Kongresie wzięło udział ponad 3 tys. gości, a w programie znalazło się ponad 250 wydarzeń, w tym sesje plenarne, panele, debaty i warsztaty, podzielone na osiem bloków tematycznych, m.in. poświęconych polityce i bezpieczeństwu, gospodarce, zdrowiu, cyfryzacji oraz kulturze i turystyce.

red

Fot. FB Starostwo Powiatowe: od lewej: Jan Andrzej Kaluszkiewicz, prof. Jerzy Bralczyk, prof. Artur Mamcarz