Strażackie interwencje: dym z pieca, zagrożenie z butli gazowej

Dwukrotnie podczas dzisiaj (czwartek, 4 grudnia) po zmierzchu interweniowali ciechanowscy strażacy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pojechali na ul. Parkową, gdzie podczas rozpalania w piecu pojawiło się zadymienie. Na ul. Powstańców Warszawskich sprawa była poważniejsza. W budynku wielorodzinnym, w pomieszczeniu technicznym kuchni doszło do zapłonu butli gazowej i najbliższego wyposażenia kuchni. – Sytuacja opanowana. Brak osób poszkodowanych – przekazał nam bryg. Radosław Osiecki, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Red

Fot. Adrian Bieszczak