Strefa warsztatowa na 12. Forum Rozwoju Mazowsza w Warszawie – trwają zapisy

Podczas  Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się już 6 i 7 grudnia na Stadionie Legii, zapraszamy do specjalnej strefy warsztatowej. Interaktywne wydarzenia, prezentacje i gry zaangażują uczestników do wspólnych aktywności.

W świat kompetencji przyszłości wprowadzi uczestników Avatar, dowiemy się skąd brać energię, a etiuda artystyczna przybliży wartości Unii Europejskiej. Na wszystkie warsztaty jest wstęp wolny. Już teraz zachęcamy na rejestracji online. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Różnorodność aktywności podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza

6 grudnia w godzinach 11.00-15.30 zapraszamy na interesujące warsztaty. Do współpracy zaprosiliśmy m.in. fundacje, szpitale, placówki edukacyjno-naukowe, centra młodzieżowe czy szkoły wyższe. Połączyliśmy wiedzę, doświadczenie i kreatywność różnych środowisk. Dzięki temu udało nam się przygotować niezwykłe warsztaty, na które zapraszamy.

Warto zapisać się już dziś pod adresem: https://forumrozwojumazowsza.pl/o-wydarzeniu/warsztaty-6-grudnia-2022/

Przykłady aktywności: – warsztat poświęcony metodom aktywizowania młodzieży w lokalnych społecznościach; – warsztat skierowany na tematykę niepełnosprawności i zagadnień z nią związanych; – gra Cosmopolis, która pozwali zobaczyć, jak może wyglądać miasto przyszłości; – przesiewowe badania słuchu; –  prezentacja na temat walorów turystycznych Mazowsza;

7 grudnia warsztaty rozpoczną się od godziny 10.00 i potrwają do godziny 15.00. Co w programie?

– warsztaty dla doktorantów; –  warsztat z praktycznymi wskazówkami dla osób planujących założenie własnej firmy; – gra edukacyjna EKO SMAKOSZ; – warsztat pt.  Jak ćwiczyć koncentrację uwagi w świecie wielu bodźców?

W programie jest jeszcze o wiele więcej aktywności, dlatego  zachęcamy do zapoznania się z agendą oraz do udziału w warsztatach.