Sukcesy ciechanowskich strażaków

Z sukcesami strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie wystartowali w w Płońsku w eliminacjach strefowych XX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym.

Eliminacje składały się ze: wspinania przy użyciu drabiny hakowej na trzecie piętro wspinalni oraz pożarniczego toru przeszkód – 100 m i pożarniczego ćwiczenia bojowego.

– W konkurencji indywidualnej – pożarniczy tor przeszkód 1 miejsce zajął Sławomir Skibiński z KP PSP Ciechanów osiągając czas 17,19 sek. W klasyfikacji zespołowej KP PSP Ciechanów uplasowała się na 2 miejscu z czasem 119,78 sek. – informuje Komenda Powiatowa PSP w Ciechanowie. – W konkurencji indywidualnej wspinania się przy użyciu drabiny hakowej dwa pierwsze miejsca zajęli funkcjonariusze z ciechanowskiej komendy: Sławomir Skibiński z czasem 15,15 sek i Sebastian Macfłada z czasem 16,03 sek. Dzięki temu ciechanowska drużyna zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej osiągając czas 110,91 sek.

W konkurencji dwuboju pożarniczego w klasyfikacji indywidualnej także pierwsze miejsce przypadło funkcjonariuszowi z KP PSP Ciechanów – Sławomirowi Skibińskiemu, który osiągnął czas 32,34 sek. W pożarniczych ćwiczeniach bojowych KP PSP Ciechanów zajęła 2 miejsce z czasem 28,81 sek. W klasyfikacji drużynowej Zawodów Strefowych Grupy I KP PSP Ciechanów zajęła 2 miejsce.

Fot. KP PSP Ciechanów