Świąteczne życzenia od uczniów Łukasza Juszkiewicza

Uczniowie szkoły Voice by Yush z Ciechanowa nagrali świąteczną piosenkę TGD „Gloria”. – Składają nam w ten sposób życzenia cudownych Świąt wśród bliskich oraz uśmiechu na twarzach i radości na cały nadchodzący rok 2022 – mówi założyciel i właściciel szkoły Łukasz Juszkiewicz, certyfikowany trener wokalny.

Łukasz Juszkiewicz to półfinalista z III edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka, wyróżniony w programie „Szansa na Sukces Opole 2019” Jest laureatem  Festiwalu Piosenki Literackiej OFPA w Rybniku, a na Festiwalu lat 60 i 70 ” Powróćmy do piękna w słowie i muzyce ” otrzymał I Nagrodę od prezesa ZAiKS-u Janusza Foglera. Oprócz swoich projektów i przygotowania solowego repertuaru na płytę i wszystkich własnych projektów, koncertował z Marcinem Wyrostkiem i Corazon (również symfonicznie) jak i współpracuje z innymi znanymi artystami w Polsce. Ostatnio wydał singiel „Twój czas“ z wytwórnią Delphy Record.

Łukasz Juszkiewicz ze swoimi uczniami

Twierdzi, że kształcenie wokalistów to przede wszystkim indywidualna praca nad emisją głosu, interpretacją tekstów i technika wokalna. Szkoła organizuje warsztaty wokalne – do tej pory gościli Monikę Urlik, Elżbietę Zapendowską, Matteo Mazzuca oraz Julitę Zielińską. Bierze udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, przygotowuje do festiwali, a także współpracuje z wieloma placówkami w kraju.

Uczniowie Voice by Yush zdobywają liczne nagrody na Festiwalach Ogólnopolskich i nie tylko. Ze swoim trenerem wokalnym nagrali już trzy płyty w projekcie „DUETY.

red

Fot. Karolina Rekosz