Szkoła ze sztandarem i nową salą sportową

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Szulmierzu otrzyma sztandar. Tego samego dnia (10 października) otwarta zostanie nowa sala sportową.

Uroczystości rozpocznie o godz. 10. Msza św. w kościele parafialnym w Koziczynie. O 11.15 w szkole w Sulmierzu rozpocznie się część oficjalna: odsłonięcie tablicy pamiątkowej w setną rocznicę śmierci Stefana Żeromskiego, nadanie szkole sztandaru, otwarcie i poświęcenie sali, uczniowskie występy artystyczne.

red

Fot. Urząd Gminy Regimin/Zdjęcie archiwalne – sala w budowie