Wciąż jeżdżą zbyt szybko
Pogoda prawie wiosenna, więc i nogi na pedałach gazu robią się jakieś takie cięższe – w minioną środę ciechanowska Policja zatrzymała aż 26 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Pięciu z nich w obszarze zabudowanym jechało szybciej niż wynosi dopuszczalna tam prędkość, czyli 50 km na godzinę. Ładna pogoda i dobreCzytaj więcej →




