Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce dzisiaj (sobota, 21 lutego) wieczorem w Susku Nowy, pow. ostrołęcki. Jak podał portal eostroleka.pl: „Na oznakowanym przejeździe kolejowym samochód osobowy wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg”.
„W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące autem osobowym. Obecnie pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności wyjaśniające. Śledczy ustalają m.in. tożsamość ofiar wypadku. Szynobusem, z którym zderzyło się auto osobowe podróżowało 17 osób. Pasażerom zapewniono właściwą opiekę. Obecnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku – informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce” – podaje eostroleka.pl
red
Fot. eostroleka.pl


