Tragiczny wypadek na drodze S8. Dwie osoby nie żyją

Do tragedii doszło dzisiaj (poniedziałek, 16 lutego) przed godziną 5. rano. Na drodze S8 przed obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej zderzyły się trzy pojazdy.

– Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący busem Renault uderzył w tył ciężarówki Volvo z naczepą kierowaną przez trzeźwego 57-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego. Po chwili w tył Renault uderzył drugi bus Mercedes kierowany przez trzeźwego 26-latka z powiatu grudziądzkiego. W Renault podróżowało łącznie 9 osób, niestety dwie osoby zginęły na miejscu (kierowca i pasażer siedzący z przodu). Do szpitala przewieziono kierowcę Mercedesa – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Droga w kierunku Białegostoku została zablokowana. Policjanci kierują na objazdy i apelują o ostrożną jazdę.

red

Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej