Do tragedii doszło dzisiaj (poniedziałek, 16 lutego) przed godziną 5. rano. Na drodze S8 przed obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej zderzyły się trzy pojazdy.

– Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący busem Renault uderzył w tył ciężarówki Volvo z naczepą kierowaną przez trzeźwego 57-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego. Po chwili w tył Renault uderzył drugi bus Mercedes kierowany przez trzeźwego 26-latka z powiatu grudziądzkiego. W Renault podróżowało łącznie 9 osób, niestety dwie osoby zginęły na miejscu (kierowca i pasażer siedzący z przodu). Do szpitala przewieziono kierowcę Mercedesa – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Droga w kierunku Białegostoku została zablokowana. Policjanci kierują na objazdy i apelują o ostrożną jazdę.
red
Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej


