Trzykrotnie okradli myjnię samochodową. Policja publikuje wizerunki podejrzanych

Ciechanowscy policjanci poszukują dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do rozmieniarki pieniędzy przy myjni samochodowej na stacji Shell przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie.

– Do kradzieży z włamaniem doszło 25 i 26 marca oraz 1 kwietnia br. Dwóch mężczyzn przełamało zabezpieczenie rozmieniarki  przy myjni samochodowej na stacji Shell przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie i łącznie ukradli z niej ponad 4 tys zł. Wizerunek sprawców został utrwalony na monitoringu. Mężczyźni są w wieku od 20 -30 lat. Jeden z nich ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, jasną czapkę oraz ciemne buty. Drugi na głowie miał założoną czapkę z daszkiem z jasnym emblematem, ciemną kurtkę, ciemne spodnie oraz buty sportowe z jasnym logo NIKE – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numerem telefonu 23 673 12 00, 23 673-13-35 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl