Strażacka akcja przeprowadzona we współpracy z Nadleśnictwem Ciechanów – Leśnictwo Lekowo odbyła się wczoraj (niedziela, 26 kwietnia) w Lesie Lekowskim, w gminie Regimin.



Nie przeszkodziło jej nawet nagłe wezwanie jednego zastępu druhów z Pawłowa do zabezpieczenia powiatu ciechanowskiego. – Piękna inicjatywa OSP KSRG Pawłowo! Z okazji 100-lecia swojej działalności druhowie i druhny posadzili 1000 dębów – symbol siły, trwałości oraz pamięci o pokoleniach strażaków, którzy przez lata służyli mieszkańcom. Gratuluję tej wyjątkowej akcji, która pozostanie pamiątką na długie lata – skomentowała wójt gminy Regimin Mariola Kołakowska, która również wzięła udział w tej akcji.



red
Fot. Archiwum Marioli Kołakowskiej


