Uratowali konia, który wpadł do szamba

Ok. godziny trwała bardzo nietypowa interwencja strażaków z OSP Kadzidło i PSP Ostrołęka. Musieli uratować konia, który wpadł do szamba.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę (7 grudnia) ok. godz. 17. w Kadzidle, pow. ostrołęcki. Strażacy osuszyli szambo i pomogli zwierzęciu wyjść z pułapki.

red

Fot. FB OSP Kadzidło