Uratowali kota uwięzionego na wysokim drzewie

Do nietypowej akcji wezwano wczoraj (wtorek, 21 kwietnia strażaków z OSP Gołymin-Ośrodek.

Po godz. 17. w miejscowości Konarzewo Skuze, pomogli kotu, który nie mógł zejść z drzewa. – Okazało się, że kotek zaplątał się w jemiołę i nie mógł się ruszyć – relacjonują gołymińscy druhowie.

red

Fot. OSP Gołymin