Jest potwierdzenie, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w ostatnią sobotę (7 lutego) w przepuście pod drogą krajową nr 61 w Olszewie-Borkach to zaginiony w listopadzie ub. r. mieszkaniec tej miejscowości.
O odnalezieniu zwłok pisaliśmy tutaj: Ciało mężczyzny znalezione w przepuście wodnym pod drogą krajową – CiechTiVi.
– Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego w dniu 29 – listopada ubiegłego roku 48-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w minioną sobotę na terenie gminy Olszewo – Borki. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w prowadzonych poszukiwaniach – poinformowała dzisiaj (poniedziałek, 9 lutego) Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.
Przyczynę śmierci 48-latka ma wyjaśnić sekcja zwłok.
red


