– Na drodze krajowej nr 50, na wysokości miejscowości Ciemniewo w gminie Sochocin, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów: dwóch samochodów osobowych oraz ciągnika rolniczego – poinformowała dzisiaj (piątek, 13 marca) ok. 20. Komenda Powiatowa Policji w Płońsku.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Toyotą, 52-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, jadąc w kierunku Ciechanowa w ostatniej chwili zauważył poruszający się przed nim w tym samym kierunku ciągnik rolniczy. Mężczyzna zahaczył o tył tego pojazdu, a następnie zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Renault, którym kierowała 46-letnia mieszkanka powiatu płońskiego – relacjonuje KPP w Płońsku. – W wyniku zderzenia Renault wpadło do przydrożnego rowu, natomiast Toyota zatrzymała się w poprzek drogi. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania.
– Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności, stosowanie się do poleceń służb oraz wybieranie tras alternatywnych i objazdów – czytamy w policyjnej relacji.
red


