Chodzi o realizację zadania pn. „Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Regimin – etap I ”
– W ramach dotacji otrzymanej z WFOŚiGW w Warszawie i NFOŚiGW w Warszawie w kwocie 25 448,84 zł brutto zostało odebranych i zutylizowanych 36,42 tony szkodliwego azbestu z 9 posesji położonych na terenie naszej gminy. Procentowy udział przyznanych środków z WFOŚiGW w Warszawie i NFOŚiGW w Warszawie w realizacji zadania wyniósł: 100 % kosztów kwalifikowanych – informuje Urząd Gminy w Regiminie. – Niniejsze zadanie obejmowało wykonanie takich prac jak: pakowanie, załadunek, transport i utylizacja płyt azbestowo-cementowych falistych i płaskich.
red
Fot. pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne


