W lesie zbudował szałas i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Przez kilka tygodni ukrywał się w lesie nie chcąc trafić do więzienia. Zbudował sobie szałas, w którym mieszkał przez kilka tygodni.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Goworowie otrzymali nakaz zatrzymania mężczyzny poszukiwanego przez sąd do sprawy narkotykowej. Mężczyzna miał do odbycia karę dwóch lat więzienia.

– Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł on przebywać nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do lasu na terenie gminy Goworowo. Okazało się, że mężczyzna był na tyle zdesperowany, aby uniknąć kary więzienia, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. 40-latek nie krył zdziwienia, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki – relacjonuje kom. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. – Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe dwa lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

Red

Fot. KMP w Ostrołęce