W Ojrzeniu rozdają mieszkańcom jemiołę

Na Święta Bożego Narodzenia w wielu polskich domach obok choinki i sianka pod obrusem na wigilijnym stole – pod sufitem wieszana jest jemioła – zawsze zielony symbol wiecznego życia. Mieszkańcy gminy Ojrzeń mogli ją sobie zabrać sprzed Urzędu Gminy.

– Przed Urzędem Gminy, na ławce, została przygotowana jemioła, którą mieszkańcy mogą zabrać ze sobą do domu. To naturalna dekoracja, która pięknie dopełni zimowy i świąteczny klimat, a według tradycji przynosi szczęście i dobrą energię – informował dzisiaj Urząd Gminy Ojrzeń w mediach społecznościowych. – Zachęcamy do skorzystania – jemioła może być piękną, naturalną ozdobą świąteczną.

red

Fot. FB Urząd Gminy Ojrzeń