W polityce trzeba czynić dobro

– Do polityki powinno iść się po to, by czynić dobro – powiedziała w Ciechanowie posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jadwiga Wiśniewska, gość czwartego spotkania z cyklu “Przy muzyce o polityce”.
Posłanka mówiła także m.in. o katastrofie smoleńskiej, bardzo ciepło wspominając jedną z 96 ofiar – ciechanowską senator Janinę Fetlińską, o sporach wokół in vitro – (jej zdaniem premier Tusk naruszy konstytucję jeśli zdecyduje się na dofinansowanie tej metody przez państwo na mocy rozporządzenia), aborcji,  problemach polskich przedsiębiorców.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=OjCS4jMLl1o’]

Ciechanów bardzo spodobał się pani poseł. Słuchając występu ciechanowskiego radnego Krzysztofa Łyzińskiego (akompaniował mu Andrzej Kaluszkiewicz) żartowała, że chyba przeprowadzi się do Ciechanowa , by móc na niego głosować.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=MkUbu8fM8WA’]

Spotkanie zorganizowali ciechanowski poseł PiS Robert Kołakowski i prezes Stowarzyszenia Rozwoju Północnego Mazowsza “Pro Futura” Andrzej Kaluszkiewicz. Spotkanie tradycyjnie odbyło się w  Kawiarni “Artystyczna” Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki, a jego patronami medialnymi byli ciechtivi.pl, “Extra Ciechanów” oraz Katolickie Radio Ciechanów.

a