Wandalu: zgłoś się sam, zanim przyjdą po ciebie

Ciechanowski Urząd Miasta apeluje o dobrowolne zgłoszenie się sprawcy uszkodzenia świątecznego Misia do ratusza lub na policję.

O wyjątkowym akcie wandalizmu na ul. Warszawskiej pisaliśmy tutaj; https://www.ciechtivi.pl/przedswiateczny-zamach-na-misia/

Przypomnijmy, że sprawca został nagrany przez miejski monitoring. – Teren wokół fontanny w połowie tego roku został wyposażony przez miasto w kamery monitoringu, które nagrały całe zdarzenie, a wizerunek wszystkich osób (3 mężczyzn, 1 kobieta) jest doskonale widoczny. Apelujemy o samodzielne zgłoszenie się do Urzędu Miasta Ciechanów lub na policję sprawcy tego aktu wandalizmu oraz osób mu towarzyszących, które – jak wynika z nagrania – również podejmowały próby niszczenia mienia publicznego. Już wystąpiliśmy o wymaganą prawnie zgodę na upublicznienie nagrania wraz z wizerunkiem osób. Liczymy jednak, że zainteresowani będą woleli zgłosić się samodzielnie, zanim zostaną negatywnymi bohaterami internetu – poinfromował dzisiaj ciechanowski Urząd Miasta.

red

Fot. FB Urząd Miasta Ciechanów