Włamywacz wpadł! Policja szuka właścicieli skradzionych przedmiotów

O zatrzymaniu 22-letniego mieszkańca Ciechanowa podejrzanego o szereg kradzieży  i kradzieży z włamaniem ciechanowska Policja informowała w połowie września. Wtedy sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz ciechanowscy policjanci szukają właścicieli odzyskanego mienia.

-W Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w  Ciechanowie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnic oraz do samochodów w okresie od 1 do 13 września 2019 r. – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów. – Według ustaleń policjantów 22-latek najczęściej okradał samochody, które były pozostawione na parkingach niezamknięte oraz włamywał się do piwnic. Na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do kilkunastu podobnych zdarzeń. Z pojazdów ginęła odzież, dokumenty, sprzęt wędkarski, elektronarzędzia, a także artykuły spożywcze. Do kradzieży dochodziło głównie w centrum Ciechanowa. W trakcie wykonywania czynności procesowych z zatrzymanym Policjanci odzyskali dużą ilość skradzionych przedmiotów najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży z włamaniem do piwnic na terenie Ciechanowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli różnego rodzaju narzędzia i elektronarzędzia, których właściciele nie zostali jeszcze zidentyfikowani.
-Policja poszukuje właścicieli zabezpieczonego i odzyskanego mienia. Jeżeli ktoś utracił w ostatnim czasie tego typu mienie prosimy o kontakt z Policją.
Prowadzącym postępowanie jest: st. sierż. Tomasz Brzeziński tel. 23 673-13-30, można również skontaktować się z dyżurnym jednostki pod nr tel. 23 673 12 00 – informuje podkom. Brzezińska.