Wójt Gminy Gołymin-Ośrodek Adam Piotr Budek na dzisiejszej (środa, 25 czerwca) XII sesji Rady Gminy uzyskał wotum zaufania i absolutorium.
W trakcie obrad wójt uroczyście wręczył Izabeli Katarzynie Kowalskiej zarządzenie w sprawie powierzenia jej od 1 lipca stanowiska dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Gołyminie-Ośrodku.

red
Fot. FB Urząd Gminy Gołymin-Ośrodek


