Wójt gminy Regimin oceniona pozytywnie przez radnych

Wójt gminy Regimin Mariola Kołakowska z jednogłośnym absolutorium oraz wotum zaufania.

Na dzisiejszej (środa, 21 maja) sesji Rady Gminy Regimin radni jednogłośnie udzielili pani wójt wotum zaufania za rok 2024. Również jednogłośnie udzielili jej absolutorium z wykonania budżetu gminy za 2024 r.

– To dla mnie ogromny dowód zaufania i dowód, że pomimo różnic potrafimy działać razem dla dobra naszej gminy – skomentowała w mediach społecznościowych wójt Mariola Kołakowska. – Z całego serca dziękuję: Radnym – za zaufanie i współodpowiedzialność. Pracownikom Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych – za codzienny trud i profesjonalizm. Sołtysom – za bycie blisko ludzi. I przede wszystkim Wam – Mieszkańcom – za inspirację, wsparcie i nieustanną motywację do działania. Dziękuję wszystkim, którzy codziennie dokładają swoją cegiełkę do tego, by nasza gmina była miejscem przyjaznym do życia, pracy i rozwoju. Wasze zaufanie to zobowiązanie. Niech będzie ono motywacją do dalszej, odpowiedzialnej pracy.

red

Fot. FB Mariola Kołakowska