Groźne zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę w Ojrzeniu, powiat ciechanowski. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
– O godz. 13:53 wpłynęło zgłoszenie dotyczące wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Ojrzeń. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że w budynku przebywały dwie osoby mężczyzna i kobieta w wieku 71- lat. Osoby opuściły budynek przed przybyciem na miejsce zdarzenia służb ratowniczych. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas wymiany butli z gazem. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej, obecna była również załoga karetki pogotowia, która zabrała 71-letniego mężczyznę do szpitala. Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe. Ustalane są dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia – poinformowała nas nadkom. Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.
red


